OBNAŻAM SWOJE NIEDOSKONAŁOŚCI! W KOŃCU DO TEGO DOROSŁAM!

Opublikowano

Powiem Wam szczerze, że miałam (i mam) duże opory przed publikacją tego wpisu…..

Zdjęcia robione były ponad miesiąc temu, zanim jeszcze zaczęłam leczenie. Jak widzicie nie ma się czym chwalić. Stan skóry pozostawiał wiele do życzenia… Było źle, a nawet bardzo źle. Zresztą same to widzicie. Gdyby nie sentyment do Weroniki to nie wiem, czy odważyłabym się na opublikowanie tego wpisu. Wiadomo, że każda z nas lubi nieskazitelny wygląd. Każda z nas (zwłaszcza blogerek) nie lubi wychodzić poza sferę komfortu. Nie lubi obnażać publicznie swoich niedoskonałości…których TU jest masa 🙁 Dzięki Weronice WYSZŁAM z tego!!!! Bardzo, naprawdę BARDZO cieszę się, że trafiłam właśnie w JEJ ręce. Werci wiedza oraz podejście, naprawdę wiele mi pomogło. To ona „ratowała” mi skórę w najgorszych momentach. Do dzięki niej trafiłam do dobrego lekarza, który przepisał mi kurację antybiotykową (która pomaga!!!). Teraz mozecie zobaczyć, dlaczego tak niechętnie pokazywałam buzię na zdjeciach!!! Z tymi problemami borykałam się blisko rok! Obecnie najważniejsze jest dla mnie to, że w Kielcach mam zaufanego KOSMETOLOGA oraz LEKARZA! Że w koncu mogę wyjść do ludzi bez większego „wstydzu”! Że już nie kwitnę, jak nastolatka….

A teraz do sedna…..karboksyterapia w walce z cieniami pod oczy 👌🏻Nie sądziłam, że plotki o sypaniu się organizmu przekraczając granice 30 lat i mnie spotkają. Niestety. Ciężki rok + granica „bolsenego wieku” zrobiły swoje. Nie jestem dumna ze swojego wyglądu. Sype się z każdej możliwej strony. Dzisiejszy post przeznaczony jest, tylko dla osób o mocnych nerwach. Chcę Wam natomiast pokazać, że w pewnym wieku TRZEBA zacząć o siebie dbać! Pomimo przekonań, TRZEBA przeprosić się z kosmetyczką. TRZEBA ZAUFAĆ dobrej osobie. Ja zaufałam Weronice z @gabinet_lala i naprawdę nie żałuję 🖤

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturów oczu można poprawić ich wygląd, usunąć worki i cienie, zmarszczki statyczne okolic oczu oraz tzw. poduszeczki tłuszczowe. Dzięki kilku zabiegom karboksyterapii można odzyskać młode i świeże spojrzenie.
Karboksyterapia poprawia również stan skóry naczynkowej. Dzięki aplikacji dwutlenku węgla do leczonego obszaru tworzą się nowe, drobne naczynia krwionośne, co zapewnia wzrost ilości tlenu i czynników odżywczych w miejscu poddanym terapii. Odżywienie tkanki i dotlenienie komórek prowadzi do tworzenia się nowych i usprawnienia istniejących naczyń krwionośnych.

Efekty po zabiegu:

 • redukcja cieni po oczami
 • redukcja worków pod oczami
 • redukcja opadających powiek
 • redukcja podwójnego podbródka
 • redukcja zmarszczek
 • napięcie skóry
 • rewitalizacja skóry

Wskazania:

 • opadające powieki
 • worki i cienie pod oczami
 • wiotkość skóry
 • skóra naczyniowa
 • podwójny podbródek

#Piecabapoleca#zczystymsumieniem

Zapisz

 • Udostępnij