Karate, taniec i akrobatyka dla dzieci…..czyli mamo zadbaj w końcu o siebie i swoją pociechę!

Opublikowano

Kochani dzisiaj o czymś nowym na mapie Kielc! O czymś, z czego sami od kilku miesięcy korzystamy i co polecamy z CAŁEGO serca!!! O tym jak zawalczyć o siebie a przy okazji zaszczepić w dzieciach coś więcej, niż tylko gry i bajki w domowych zakamarkach!

Świętokrzyskie Centrum Sportu to miejsce, które łączy zamiłowanie do sportu, profesjonalne podejście trenerów i nowoczesny sprzęt. Wszystko po to, aby zapewnić najlepsze miejsce do aktywnego spędzania czasu. Nie tylko dla DOROSŁYCH ale przede wszystkim dla DZIECI!

Znajdziecie -> TUTAJ <-  zajęcia zarówno dla dzieci, jak i rodziców, dysponując przy tym kompleksowymi usługami- masaż, porady dietetyczne, rehabilitacje, wsparcie psychologów! Centrum stawia na profesjonalną kadrę , wśród której znajdują się zawodowi tancerze (KAMILA DREZNO), instruktorzy oraz wielokrotni mistrzowie Polski w Karate Kyokushin. Znajdziecie tutaj  jedyne w regionie świętokrzyskim Japońskie Dojo do ćwiczeń karate oraz profesjonalne sale taneczne.

W ofercie znajdziecie również strefę fitness, siłownię i cardio, gdzie każdy bez względu na wiek i poziom sprawności może wybrać coś dla siebie. Już od września centrum rusza z TRAMPOLINAMI połączonymi z ZUMBĄ ! Zapisy już trwają! Ilość miejsc ograniczona!

 

A teraz coś wyjątkowego dla naszych czytelników!!!

Każda osoba, która przy zapisie poda kod: ANNASLAWETA otrzyma 10% na wybrane karnety!

Kod obowiązuje również na organizację urodzin – do końca roku!!! Klimat urodzin to Karate + NinjaGo oraz balet/taniec dla dziewczynek!

Ilość miejsc mocno ograniczona więc tym bardziej zapraszam do skorzystania z oferty 🙂

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

  • Udostępnij