#konkursthetags czyli, zatrzymaj się na chwilę!

Opublikowano

Czy warto kupić torebkę Chanel? LV? Dior? Czy warto zwykłemu Kowalskiemu wydać kilka pensji na taką zachcianką?

Zatem, czy naprawdę warto kupić LV? Czy warto wydać na torebkę 6000 zł? Pewnie nie warto. Jednak to robimy. Umówmy się że luksusowe torebki to raczej kaprys i zachcianka bardziej, niż konieczność. Można bez nich żyć i trzymać się nieźle. Można też żyć z nimi i obok nich, i mieć inwestycję na lata.Wiecie, że klasyk Chanel Flap drożeje z roku na rok? Tak jak większość torebek tej marki….

Jeśli nadal ceny niektórych luksusowych produktów są zdecydowanie poza naszym zasięgiem, może warto zastanowić się nad zakupem używanej wersji naszej ulubionej torebki czy butów. Sporo ofert możemy znaleźć na insta, tu jednak trzeba uważać na zalew ogłoszeń oferujących podróbki. Zawsze sprawdź czy sprzedawca dysponuje paragonem, warto też wymienić z nim kilka maili by dowiedzieć się czegoś więcej i wykluczyć ryzyko podrobionego towaru. Tu potrzeba trochę wiedzy i dużo zdrowego rozsądku! Nikt nie sprzeda nam oryginalnego szala LV czy Gucci za 300zł!

Zdecydowanie bezpieczniejsza jest platforma zakupowa taka jak -> TAA <- 

Znajdziesz tam oferty dotyczące ubrań, dodatków, torebek, butów. Każda oferta jest opisana i udokumentowana zdjęciem przedstawiającym oferowany przedmiot W AKTUALNYM i REALNYM stanie! Dziewczyny robią wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Weryfikują one autentyczność towaru rozpoczynając od sprawdzenia jakości materiału, kończąc na analizie znaku towarowego marki oraz detalach produkcji suwaka. Towar zostaje wysłany z potwierdzeniem autentyczności i firmowym pokrowcu 🙂 Warto się zapisać do newslettera i śledzić konta społecznościowe sklepu by wyłapać wszystkie nowo pojawiające się topowe produkty, które znikają bardzo szybko. W końcu nieraz się zdarza, że w nasze ręce wpada zupełnie nowa torebka, która dla kogoś była po prostu nietrafionym prezentem. Wiecie, że sama często sprzedaję rzeczy! Zazwyczaj założone raz w stanie ideanym 🙂 Dodatkowo, za pośrednictwem TheTags możesz oddać w komis Twoje markowe towary. Twój towar będzie przygotowany i wystawiony do sprzedaży w terminie 7 dni od dnia jego otrzymania przez The Tags. Możesz zarobić do 70% ceny sprzedaży!! Moja szafa zwyczajnie pęka w szwach! Na allero nie sprzedaję. Obawiam się, że sama zostane oszukana i wystawiając markowe rzeczy wiem, że inny też się tego boją! U dziewczyn z TheTags wystawiałam już swoje Casadei. Na oku mam też cpiekną, klasyczną chustę. Uwierzcie mi, że sprawdzone sklepy z rzeeczami z drugiej ręki (PRAKTYCZNIE NOWYMI) to kopalnia okazji <3 A która z nas nie kocha okazji? 🙂

Płaszczyk Guess – TUTAJ || portfel – TUTAJ

narzutka Michael Kors – TUTAJ

  • Udostępnij