LALA – czyli zaczynamy walkę z cellulitem !!!

Opublikowano

Której z nas temat jest obcy? Blisko 30stki chyba już takiej na sali nie znajdę 😉 Niestety cellulit to takie małe ustrojstwo, które swoimi mackami dosięga każdą z nas…prędzej czy później. Mnie na szczęście dopadło PÓŹNIEJ, ale jednak. Nigdy nie ukrywałam, że czuje się z tym okropnie. Nie ma kobiet idealnych, wiadomo. Wiadomo też, że każda z nas lubi czuć się dobrze we własnej skórze. Ja od roku nie czuje się dobrze! Od marca z tym walczę!

Mam już za sobą serię zabiegów endermologii, vacu + rollshaper. Oprócz tego, były grane również masaże oraz kapsuły. Efekt JAKIŚ był. Nadal jednak nie taki, jak oczekiwałam. Cellulit nadal jest i tego akurat nie ukryję. To właśnie jeden z tych defektów, które widać gołym okiem 🙁 Pod koniec sierpnia trafiłam do Weroniki z gabinetu LALA. Wercia zdobywała swoje doświadczanie u najlepszych lekarz na rynku Warszawskim. A tam jak dobrze wiecie, jest gdzie szaleć.  Zaufałam jej i jej doświadczeniu. Odważyłam się na zabiegi, na które jeszcze niedawno bałam się patrzeć!!! Jestem u Weroniki dwa/trzy razy w tygodniu i WALCZĘ. Dołożyłam do tego aktywność fizyczną na trampolinach i mam nadzieję, że kolejne wakacje spędzę już bez psychicznego balastu jakim jest znienawidzona, pomarszczona, pomarańczowa skórka! Więcej o zabiegach możecie usłyszeć na instastory.  Tam właśnie wrzucam relacje i same możecie zobaczyć z czym się to je 😉

Oprócz zabiegów na ciało z Weroniką będę działać również na twarz. Ale to tylko przez miesiąc, ponieważ w październiku planuję bardziej inwazyjny zabieg. O efektach na ciele jak i na buzi będę Was na bieżąco informować. Wiem z Waszych wiadomości, że zapotrzebowanie na to jest. Niestety. A kobiety przecież lubią czuć się DOBRZE we własnym ciele.

Jeśli chodzi o efekty, to pomału je widzę……a chodzę dopiero 3 tygodnie.  Zachwalać będę dopiero na koniec serii! O ile wszystko pójdzie po naszej myśli 😉 Pokaże Wam też efekty pracy. Pokaże Wam to co było przed, a chwalić się czym nie ma. Na ten moment widzę różnicę w napięciu skóry, w jej „jakości” oraz w tym nieszczęsnym marszczeniu.

Trzymajcie kciuki aby efekt końcowy był tak oszałamiający 😀 i bądźcie ze mną na bieżąco!!! Walczę nie tylko z cellulietem ale i z zastojem wody w organizmie! Tu zbawienne są bandaże!!! TOTALNA NOWOŚĆ na naszym Kieleckim rynku! O nich jednak napisze Wam wkrótce. Czekajcie bo warto!!

 

Więcej o zabiegach przeczytacie -> T U T A J <-

Dla moich czytelniczek Weronika zaproponowała rabat 10% ! Ilość karnetów z rabatem ograniczona, więc jeśli któraś jest zainteresowana tematem…..WARTO ZAPYTAĆ! Zabiegi karboksyterapi cieszą się niesamowitym poparciem wśród klientek a w momencie w którym możecie dostać rabat, to zwyczajnie GRZECH nie skorzystać!

nr tel do salonu 691-872-362 na hasło „blogowy rabat” dostaniecie zniżkę 😉

 

Pierwszy zabieg, o którym chce Wam napisać coś więcej to fala radiowa. To unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujędrniający skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech skutecznych i sprawdzonych technologii: multipolar RF, vacum ze światłem LED oraz kawitacji. Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych – wspomaganie procesu lipolizy, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Dzięki zastosowaniu Vacum, redukowane są zastoje limfatyczne, co w efekcie skutecznie zwalcza cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę.

Kawitacja (ultradźwięki) wzmacnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia wybranych partii ciała i modelowania sylwetki.

Sprzęt wyposażony jest także w technologię SUPERPULS dzięki czemu uzyskujemy maksymalne efekty bez bólu oraz silny drenaż jak przy tradycyjnej endermologii.

 

Efekty:

  • redukcja cellulitu
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • poprawa napięcia skóry
  • likwidacja zastojów wodnych
  • modelowanie sylwetki

Wskazania:

  • cellulit
  • lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa
  • luźna skóra
  • zastoje wodne

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

  • Udostępnij