Potraktowała mnie kwasem! Jak mogła mi to zrobić !!!!

Opublikowano

Kochani, ostatnio Wercia potraktowała mnie kwasem migdałowo – cytrynowym oraz maską algową 🙂 I nie miała tutaj żadnej litości! Było to przygotowanie mojej skóry do zabiegu dermomelan, który miałam wykonany 2 tygodnie temu! Przygotowanie było świetne a Wera ponownie sprawdziła się na medal! PAMIĘTAJCIE, że nie ma lepszej pory na wykonywanie peelingów chemicznych/kwasów/laserów niż późna i bez słoneczna jesień!!

Kwas migdałowy, podobnie jak inne alfa-hydroksykwasy, stosuje się na skórę, by wyrównać jej koloryt oraz pobudzić regenerację. Zabieg złuszczania skóry kwasem migdałowym sprawia, że cera jest jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona, ma zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza się łojotok. Kwas migdałowy działa silniej niż glikolowy, ma jednak większe cząsteczki i wolniej wnika w skórę, co sprawia, że nie powoduje zaczerwienienia ani podrażnień. Kwas migdałowy działa w warstwie rogowej skóry. Rozluźnia połączenia między komórkami naskórka a cementem komórkowym. W efekcie tego działania następuje złuszczenie powierzchownej warstwy zrogowaciałych komórek. Peeling jest delikatny, ale wywołuje widoczny efekt rozjaśnienia. Odkryte za pomocą kwasu migdałowego młode komórki lepiej chłoną aplikowane kosmetyki. Dlatego peeling migdałowy łączy się z preparatami nawilżającymi skórę. Zależnie od wymagań i potrzeb skóry można łączyć w jednym zabiegu kwas migdałowy np. z pirogronowym (działa antybakteryjnie) oraz z mikrodermabrazją, czyli mechanicznym złuszczaniem skóry).

Natomiast maski algowe to stosunkowo niedroga i bardzo skuteczna metoda na pielęgnację skóry. Można je nakładać samodzielnie w domu lub jako zabieg uzupełniający inne procedury wykonywane w salonie kosmetycznym. Po zabiegu kwasami jest to idealne rozwiązanie dla naszej lekko podrażnionej skóry! Unikalna kombinacja składników długotrwale i intensywnie nawilża skórę. Regeneruje i odżywia skórę dostarczając jej aminokwasy, sole mineralne, witaminy A, E i B, polisacharydy. Polecana dla każdego rodzaju skóry, szczególnie tej wymagającej regeneracji i nawilżenia Zabieg przeznaczony dla skóry suchej, odwodnionej, łuszczącej się. Po zabiegu efekt widoczny natychmiastowo 🙂 Maski algowe skutecznie wiążą wodę i zapobiegają jej nadmiernej utracie. Trwale nawilżają naskórek, aktywnie odżywiają skórę oraz wzmacniają włókna kolagenu i elastyny.


Ps. U Werci obecnie dostaniecie rabat na wszystkie zabiegi na ciało i twarz🔥!

 

Więcej o zabiegach przeczytacie -> T U T A J <-

Dla moich czytelniczek Weronika zaproponowała rabat 10% ! Ilość karnetów z rabatem ograniczona, więc jeśli któraś jest zainteresowana tematem…..WARTO ZAPYTAĆ!

nr tel do salonu 691-872-362 – jeśli powiecie przy rezerwacji, że jesteście ode mnie – otrzymacie zniżkę -10%

               

  • Udostępnij